Black + Decker raklet roštilj BXFC1400E
Šifra: 90862
Proizvođač: BLACK&DECKER
Proizvod iz grupe: ROŠTILJ I GRILL
Barkod: 8432406680203
BLACK&DECKER
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
8.410,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
Opis proizvoda
održavajuci hranu mekom i sočnom.
iskustvo kuvanja.
tokom upotrebe.
istovremeno.
Svi elementi su bez PFOA i PTFE, za zdravije i ekološki prihvatljivije kuvanje.
cele godine.
Karakteristike
  • velika snaga 1400W
  • ravna ploča
  • gril ploča
  • 8 mini tiganja
  • dimezije ?24 x 47 x 14 cm
  • težina 5 kg
Vezani artikli
Srodni proizvodi
MP cena: 10.330,00 rsd
9.190,00 rsd
  • Snaga:
  • od 1700W do 1999W
MP cena: 7.235,00 rsd
7.990,00 rsd
  • Snaga:
  • 2000W i više