DeepCool LE360 V2 RGB vodeno hladjenje, 3 x Fans 500~2100rpm, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155/ AMD
Šifra: 89902
Proizvođač: DEEPCOOL
Proizvod iz grupe: KULERI
Barkod:
DEEPCOOL
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
10.130,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
LE360 V2 se nadovezuje na proverenu LE liniju proizvoda kompanije DeepCool sa poboljšanim performansama i osveženim dizajnom. Njegova matirana glava pumpe dodaje moderan dodir, što ga cini odlicnim izborom za pocetnike u hladjenju. ZATURENA ELEGANCIJA Dizajn matirane glave pumpe stvara mekan, difuzan sjaj za elegantan vizuelni efekat, besprekorno se uklapajuci u bilo koju konstrukciju. Plocica sa logotipom ima minimalisticki dizajn koji se može prilagoditi ili ostaviti praznom kako bi odgovarao vašem licnom stilu. HLADNO I TIHO Serija LE V2 poseduje naprednu vodenu pumpu dizajniranu za efikasan i tih rad, koju pokrece trofazni, 6-slotni, 4-polni motor koji se okrece do 3400 o/min. Sa inteligentnom PWM kontrolom brzine preko 4-pinskog kabla, korisnici sada mogu lako da podese brzinu pumpe radi dodatnog smanjenja buke uz održavanje pouzdanog hladjenja. NAJVIŠA EFIKASNOST Ukljuceni ventilatori sa hidro ležajevima ARGB pružaju pouzdane performanse hladjenja sa živopisnim svetlosnim efektima. Dizajnirani za izdržljivost i glatki rad, ovi ventilatori održavaju niži nivo buke za svakodnevnu upotrebu. TEHNOLOGIJA PROTIV CURENJA Tecni rashladnik LE V2 poseduje patentiranu tehnologiju protiv curenja kompanije DeepCool. Unutrašnji ventil reguliše pritisak i ispušta ga kada unutrašnji pritisak predje atmosferski pritisak; ovo dovodi do dužeg veka trajanja uz smanjenje mogucnosti curenja. POJEDNOSTAVLJENA INSTALACIJA Unapred instalirani ventilatori na hladnjaku pojednostavljuju proces podešavanja. Sve što je potrebno za montiranje LE V2 na najnovije popularne procesore je ukljuceno u kutiju, tako da ste spremni za upotrebu. Za: -Intel LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 -AMD AM5/AM4 Neto težina: 1632 g Dimenzije radijatora: 402×120×27 mm (D×S×V) Materijal radijatora: Aluminijum Dužina cevi: 410 mm (D×S×V) Dimenzije pumpe: 91×78×65 mm (D×S×V) Brzina pumpe: 2500-3400 obrtaja u minuti +- 10% Konektor pumpe: 4-pinski PWM Nominalni napon pumpe: 12 VDC Nominalna struja pumpe: 0,29 A Potrošnja energije pumpe: 3,48 W Dimenzije ventilatora: 120×120×25 mm (D×S×V) Brzina ventilatora: 500-2100 obrtaja u minuti +- 10% Protok vazduha ventilatora: 75,89 CFM Pritisak vazduha ventilatora: 2,53 mmAq Buka ventilatora: + - 31,6 dB(A) Konektor ventilatora: 4-pinski PWM Tip ležaja: Hidro ležaj Nominalni napon ventilatora: 12 VDC Nominalna struja ventilatora: 0,17 A Fan Potrošnja energije: 2,04 W Tip LED: Adresabilna RGB LED LED konektor: 3-pinski (+5V-D-G) Nominalni napon: LED 5 VDC Potrošnja energije: LED 2,8 W (PUMPA) / 3,15 W (VENTILATOR×3) LE360 V2 se nadovezuje na proverenu LE liniju proizvoda kompanije DeepCool sa poboljšanim performansama i osveženim dizajnom. Njegova matirana glava pumpe dodaje moderan dodir, što ga cini odlicnim izborom za pocetnike u hladjenju.
ZATURENA ELEGANCIJA
HLADNO I TIHO
NAJVIŠA EFIKASNOST
TEHNOLOGIJA PROTIV CURENJA
POJEDNOSTAVLJENA INSTALACIJA
Za:
-Intel LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155
-AMD AM5/AM4
Neto težina: 1632 g
Dimenzije radijatora: 402×120×27 mm (D×S×V)
Materijal radijatora: Aluminijum
Dužina cevi: 410 mm (D×S×V)
Dimenzije pumpe: 91×78×65 mm (D×S×V)
Brzina pumpe: 2500-3400 obrtaja u minuti +- 10%
Konektor pumpe: 4-pinski PWM
Nominalni napon pumpe: 12 VDC
Nominalna struja pumpe: 0,29 A
Potrošnja energije pumpe: 3,48 W
Dimenzije ventilatora: 120×120×25 mm (D×S×V)
Brzina ventilatora: 500-2100 obrtaja u minuti +- 10%
Protok vazduha ventilatora: 75,89 CFM
Pritisak vazduha ventilatora: 2,53 mmAq
Buka ventilatora: + - 31,6 dB(A)
Konektor ventilatora: 4-pinski PWM
Tip ležaja: Hidro ležaj
Nominalni napon ventilatora: 12 VDC
Nominalna struja ventilatora: 0,17 A Fan
Potrošnja energije: 2,04 W
Tip LED: Adresabilna RGB LED
LED konektor: 3-pinski (+5V-D-G)
Nominalni napon: LED 5 VDC
Potrošnja energije: LED 2,8 W (PUMPA) / 3,15 W (VENTILATOR×3)