LC-POWER Cosmo Cool LC-CC-120-B4 hladnjak
Šifra: 92862
Proizvođač: LC POWER
Proizvod iz grupe: KULERI
Barkod: 4262443281224
LC POWER
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
3.050,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
    LC-POWER Cosmo Cool LC-CC-120-B4 je vazdušni hladnjak za procesore namenjen efikasnom hlađenju desktop konfiguracija. Sa 4 toplotne cevi, 120 mm ventilatorom i podrškom za moderne Intel i AMD socket platforme, predstavlja dobro rešenje za stabilan rad procesora tokom svakodnevnog rada i gaminga.
    Efikasno hlađenje procesora
    120 mm ventilator visokog protoka vazduha
    Ventilator ostvaruje protok vazduha do 89.5 CFM za efikasnije rashlađivanje sistema.
    Kompatibilnost sa Intel i AMD platformama
    Podržava veliki broj popularnih socket standarda uključujući Intel 1700, 1851 i AMD AM5.
    FDB ležište za stabilniji rad
    Fluid Dynamic Bearing tehnologija doprinosi tišem radu i dužem veku trajanja ventilatora.
    Specifikacija:
    Brend: LC-Power
    Model: Cosmo Cool LC-CC-120-B4
    Tip: Vazdušno hlađenje
    Namena: Hlađenje centralnog procesora CPU
    Podržani socketi:
    Intel 115x
    Intel 1200
    Intel 1700
    AMD AM4
    AMD AM5
    Broj toplotnih cevi: 4
    Broj ventilatora: 1
    Dimenzije ventilatora: 120 x 120 x 25 mm
    Broj obrtaja: 600 – 2200 rpm ±10%
    Protok vazduha: 89.5 CFM ±10%
    Vazdušni pritisak: 2.85 mmH2O
    Ležište ventilatora: FDB Fluid Dynamic Bearing
    Nivo buke: 35.3 dBA
    Materijal radijatora: Aluminijum
    Materijal: Aluminijum, plastika, bakar
    Masa: 580 g
    Boja: Crna
    TDP podrška: 190 W