LG Monitor 24MS550-B 23,8'' IPS 1920x1080 100Hz crni (24MS550-B.AEU)
Šifra: 83728
Proizvođač: LG
Proizvod iz grupe: MONITORI
Barkod: 8806091986443
LG
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
14.570,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
    LG 24MS550-B (24MS550-B.AEU) je 23,8" IPS monitor sa Full HD rezolucijom i osvežavanjem od 100 Hz, namenjen za kancelarijski rad, učenje i svakodnevnu multimediju uz prijatno fluidniji prikaz u odnosu na standardnih 60/75 Hz. IPS panel obezbeđuje široke uglove gledanja i ujednačene boje, dok Reader Mode i Flicker Safe pomažu da se smanji zamor očiju tokom dužeg rada.
    Monitor ima ugrađene zvučnike (2 x 2 W) i audio izlaz, kao i 2 HDMI ulaza za lako povezivanje računara, laptopa ili konzole. Dodatne funkcije poput Dynamic Action Sync, Black Stabilizer i Crosshair korisne su i za povremeni gejming, a VESA 75x75 omogućava montažu na nosač.
    Specifikacija:
    • Model: LG 24MS550-B (24MS550-B.AEU)
    • Dijagonala: 23.8"
    • Rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD)
    • Tip panela: IPS
    • Pozadinsko osvetljenje: LED
    • Odnos stranica: 16:9
    • Osvežavanje: 100 Hz
    • Vreme odziva: 5 ms (GtG)
    • Osvetljenje: 250 cd/m²
    • Kontrast: 1000:1
    • Ugao gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
    • Zakrivljen ekran: ne
    • Ultrawide: ne
    • Touchscreen: ne
    • Kamera: ne
    Priključci i audio:
    • HDMI: 2
    • Audio out: 1
    • VGA: ne
    • TV tjuner: ne
    • Zvučnici: da, 2 x 2 W
    Ergonomija i montaža:
    • Pivot: ne
    • Tilt: da
    • VESA: 75 x 75 mm
    Dimenzije i masa:
    • Dimenzije sa postoljem: 53.9 x 44.7 x 21.9 cm
    • Dimenzije bez postolja: 53.9 x 32.1 x 5.6 cm
    • Dimenzije pakovanja: 60.7 x 40.4 x 17.5 cm
    • Masa sa postoljem: 3.2 kg
    • Masa bez postolja: 2.4 kg
    • Masa pakovanja: 4.5 kg
    Ostalo (funkcije):
    • Reader Mode
    • Crosshair
    • Super Resolution+
    • Auto Input Switch
    • Dynamic Action Sync
    • Black Stabilizer
    • Flicker Safe
    • Color Weakness
    • Smart Energy Saving
    • OnScreen Control (LG Screen Manager)
    Vezani artikli
    Srodni proizvodi
    MP cena: 19.375,00 rsd
    16.990,00 rsd
    • Tip Panela :
    • IPS
    • Dijagonala:
    • Od 22.1" do 24"
    • Vreme odziva:
    • 1 ms
    • Rezolucija:
    • 1920 x 1080 pix
    MP cena: 15.860,00 rsd
    13.220,00 rsd
    • Tip Panela :
    • IPS
    • Dijagonala:
    • Od 22.1" do 24"
    • Osveženje (Hz):
    • 60 Hz