Black + Decker baštenska pumpa BXGP800XE
Šifra: 90866
Proizvođač: BLACK&DECKER
Proizvod iz grupe: PUMPE ZA VODU
Barkod: 8016287517621
BLACK&DECKER
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
10.330,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
BXGP800XE je opremljen motorom od 800W koji šalje 3.500 litara vode na sat što osigurava visoke performanse. Može usisavati vodu do dubine od najviše 8 metara i podići na 38 metara.
BXGP800XE treba postaviti na površinu, na suvo mesto i on mora biti povezan sa mestom usisa sa crevom minimalnog prečnika od 1 inča (25,4mm). Preporučljivo (ali nije obavezno) je ugraditi predfilter između usisnog creva i spoja kako bi se blokirale nečist
Prednji panel od narđajućeg čelika (inox) otporan na koroziju
Dizajn pumpe omogućava lak prenos i veliki nivo komfora
I ulaz i izlaz imaju isti navoj konekcije
Karakteristike
  • Snaga 800 W
  • Protok 3.500 l/h
  • Maksimalna visina 38 m
  • Maksimalna visina povlačenja 8 m
  • Maksimalni radni pritisak 3.5 bar
  • Maksimalna temperatura 35° C
  • Baštenska pumpa za vodu Black+Decker BXGP800XE
Obim isporuke
  • Black + Decker BXGP800XE
  • Uputstvo za upotrebu
Karakteristike
  • Snaga 800 W
  • Protok 3.500 l/h
  • Maksimalna visina 38 m
  • Maksimalna temperatura 35° C
Obim isporuke
  • Black + Decker BXGP800XE
  • Uputstvo za upotrebu
Vezani artikli
Srodni proizvodi
MP cena: 11.892,00 rsd
9.910,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za prljavu vodu
  • Snaga:
  • 401W – 750W
MP cena: 12.329,00 rsd
10.280,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za prljavu vodu
  • Snaga:
  • 751W – 1000W
  • Pumpa za čistu vodu
  • 751W – 1000W