Black + Decker pumpa za vodu BXUP750XCE
Šifra: 90868
Proizvođač: BLACK&DECKER
Proizvod iz grupe: PUMPE ZA VODU
Barkod: 8016287517577
BLACK&DECKER
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
10.470,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
Karakteristike
  • Snaga: 750 W
  • Napon: 220/240 V  50Hz
  • Protok: 11.000 l/h
  • Maksimalna visina: 8,5 m
  • Maksimalni prečnik čestica: 5 mm
  • Maksimalna dubina potapanja: 7 m
  • Radni pritisak: 0,85 bar
  • Maksimalna temperatura: 35 °C
  • Dužina kabla: 10 m
  • Težina: 5,0 kg
  • Black+Decker potapajuća pumpa za čistu vodu (BXUP750XCE)
  • Potapajuća pumpa za čistu vodu snage 750W i protoka 11.000 l/h!
  • Kompaktan dizajn
  • Telo od nerđajućeg čelika otporno na koroziju
  • Zaštita motora na visokim temperaturama
  • Priključak
Obim isporuke
  • Black+Decker BXUP750XCE
  • Uputstvo za upotrebu
Karakteristike
  • Snaga: 750 W
  • Napon: 220/240 V  50Hz
  • Protok: 11.000 l/h
  • Maksimalna visina: 8,5 m
  • Radni pritisak: 0,85 bar
  • Dužina kabla: 10 m
  • Težina: 5,0 kg
  • Kompaktan dizajn
  • Priključak
Obim isporuke
  • Black+Decker BXUP750XCE
  • Uputstvo za upotrebu
Vezani artikli
Srodni proizvodi
MP cena: 11.892,00 rsd
9.910,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za prljavu vodu
  • Snaga:
  • 401W – 750W
MP cena: 12.329,00 rsd
10.280,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za prljavu vodu
  • Snaga:
  • 751W – 1000W
  • Pumpa za čistu vodu
  • 751W – 1000W