Black + Decker pumpa za vodu BXUP250PCE
Šifra: 90869
Proizvođač: BLACK&DECKER
Proizvod iz grupe: PUMPE ZA VODU
Barkod: 8016287517553
BLACK&DECKER
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
6.730,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
Osobine i prednosti:
  • BXUP250PCE je potopna pumpa za čistu vodu, odnosno može se koristiti samo za obradu čiste vode, u kojoj ima maksimalno mekih i fleksibilnih čestica prljavštine prečnika do 5 mm.
  • Univerzalna spojnica za crevo pod pritiskom - Zahvaljujuci inovativnom dizajnu, creva i kablovi sledecih prečnika mogu se priključiti na: 25 mm, 32 mm i 38 mm.
  • Integrisani plivajuci prekidač - Jedinica se automatski uključuje čim nivo vode dostigne visinu podešenu na plivajućem prekidaču i ponovo se isključuje kada se postigne nivo isključenja. Nivo preostale vode na površini je samo 5 mm.
Karakteristike:
  • Snaga 250W
  • Težina 3.7 kg
  • Protok max. 6.000 l/h
  • Voltaža 230V
  • Maksimalan dovod vode 6m
  • Maksimalna dubina potapanja 7m
  • Maksimalna veličina čestice 5mm
  • Kabal 10m
Obim isporuke:
  • BXUP250PCE
Osobine i prednosti:
Karakteristike:
  • Snaga 250W
  • Težina 3.7 kg
  • Protok max. 6.000 l/h
  • Voltaža 230V
  • Maksimalan dovod vode 6m
  • Kabal 10m
Obim isporuke:
  • BXUP250PCE
Vezani artikli
Srodni proizvodi
MP cena: 8.387,00 rsd
6.990,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za čistu vodu
  • Snaga:
  • Do 400W
MP cena: 7.644,00 rsd
6.280,00 rsd
  • Tip pumpe:
  • Pumpa za prljavu vodu
  • Snaga:
  • Do 400W
  • Pumpa za prljavu vodu
  • 401W – 750W
  • Pumpa za čistu vodu
  • Do 400W