DeepCool AG200 UNI CPU kuler 100W 92mm 500-3050rpm 37CFM LGA1700/1200/1151/1150/1155/AM5/AM4
Šifra: 89892
Proizvođač: DEEPCOOL
Proizvod iz grupe: KULERI
Barkod:
DEEPCOOL
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
1.460,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
AG200 je kompaktni CPU hladnjak sa jednim tornjem koji predstavlja ažuriranje nove generacije klasičnih GAMMAKSKS osnovnih hladnjaka sa poboljšanim izgledom i efikasnošcu pri 100V snage disipacije toplote. EFIKASNA SNAGA HLADENJA Dve bakarne toplotne cevi sa direktnim kontaktom efikasno prenose toplotu za optimalno rasipanje kroz toranj hladnjaka. 92 mm PVM ventilator daje uravnotežen protok vazduha za performanse i tišinu. IZGLED AG200 usvaja novi dizajn porodice DeepCool i karakteriše jedinstveni niz matričnih peraja koji gusto zbije svako pero za urednu i čvrstu konstrukciju. JEDNOSTAVNA INSTALACIJA Kompatibilan sa platformama sa više soketa Intel i AMD uz podršku za najnovije promene. Obezbedite odgovarajuci pritisak za montažu pomocu priloženih nosača za besprekornu instalaciju. Aplikacija za Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 i AMD: AM5/AM4 Dimenzije proizvoda: 119×77×133 mm(D׊×V) Dimenzije hladnjaka: 94×57×133 mm(D׊×V) Neto težina: 304g Toplotne cevi: 6 mm×2 kom. Dimenzije ventilatora: 92×92×25 mm(D׊×V) H) Brzina ventilatora: 500~3050 RPM±10% Protok vazduha ventilatora: 36,75 CFMF Pritisak vazduha ventilatora: 2,89 mmAq Buka ventilatora: 30,5 dB(A) Konektor za ventilator: 4-pinski PVM Tip lezaja: Hidro Bearing Nazivni napon: 12 VDC Nazivna struja ventilatora: 0,13 A Potrošnja energije: 1,56 W AG200 je kompaktni CPU hladnjak sa jednim tornjem koji predstavlja ažuriranje nove generacije klasičnih GAMMAKSKS osnovnih hladnjaka sa poboljšanim izgledom i efikasnošcu pri 100V snage disipacije toplote.
EFIKASNA SNAGA HLADENJA Dve bakarne toplotne cevi sa direktnim kontaktom efikasno prenose toplotu za optimalno rasipanje kroz toranj hladnjaka. 92 mm PVM ventilator daje uravnotežen protok vazduha za performanse i tišinu.
Aplikacija za Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 i AMD: AM5/AM4
Dimenzije proizvoda: 119×77×133 mm(D׊×V)
Dimenzije hladnjaka: 94×57×133 mm(D׊×V)
Neto težina: 304g
Toplotne cevi: 6 mm×2 kom.
Dimenzije ventilatora: 92×92×25 mm(D׊×V) H)
Brzina ventilatora: 500~3050 RPM±10%
Protok vazduha ventilatora: 36,75 CFMF
Pritisak vazduha ventilatora: 2,89 mmAq
Buka ventilatora: 30,5 dB(A)
Konektor za ventilator: 4-pinski
PVM Tip lezaja: Hidro Bearing
Nazivni napon: 12 VDC
Nazivna struja ventilatora: 0,13 A
Potrošnja energije: 1,56 W