DeepCool AG300 UNI CPU kuler 150W 92mm 500-3050rpm 37CFM LGA1700/1200/1151/1150/1155/AM5/AM4
Šifra: 89893
Proizvođač: DEEPCOOL
Proizvod iz grupe: KULERI
Barkod:
DEEPCOOL
  • Proizvod je na stanju
WebCena:
Cena za kupovinu na rate:
1.780,00 rsd *Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Količina
Štampaj
Lista želja
Rok isporuke: od 2 do 5 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po članu 31.
Pravo povrata: 14 dana
trustmark
AG300 je kompaktni CPU hladnjak sa jednim tornjem koji predstavlja ažuriranje nove generacije klasičnih GAMMAKSKS osnovnih hladnjaka sa poboljšanim izgledom i efikasnošcu pri 150W snage disipacije toplote. EFIKASNA SNAGA HLADENJA Tri bakarne toplotne cevi sa direktnim kontaktom efikasno prenose toplotu za optimalnu disipaciju kroz toranj hladnjaka. 92 mm PVM ventilator daje uravnotežen protok vazduha za performanse i tišinu. NOVI IZGLED AG300 usvaja novi dizajn porodice DeepCool i karakteriše jedinstveni niz matričnih peraja koji gusto zbije svako pero za urednu i čvrstu konstrukciju. Niklovane toplotne cevi pružaju dodatnu zaštitu od korozije bakra. JEDNOSTAVNA INSTALACIJA Kompatibilan sa platformama sa više soketa Intel i AMD uz podršku za najnovije promene. Obezbedite odgovarajuci pritisak za montažu pomocu priloženih nosača za besprekornu instalaciju. Aplikacija za Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD: AM5/AM4 Dimenzije proizvoda: 119×77×129 mm(D׊×V) Dimenzije hladnjaka: 94×57×129 mm(D׊×V) Neto težina: 350 g Toplotne cevi: 6 mm×3 kom. Dimenzije ventilatora: 92×92×25 mm(D׊) ×H) Brzina ventilatora: 500~3050 RPM±10% Protok vazduha ventilatora: 36,75 CFMF Pritisak vazduha ventilatora: 2,89 mmAq Buka: 30,5 dB(A) Konektor ventilatora: 4-pinski PVM Tip lezaja: Hidro Bearing Nazivni napon: 12 VDC Nazivna struja: 0,13 A Potrošnja energije: 1,56W AG300 je kompaktni CPU hladnjak sa jednim tornjem koji predstavlja ažuriranje nove generacije klasičnih GAMMAKSKS osnovnih hladnjaka sa poboljšanim izgledom i efikasnošcu pri 150W snage disipacije toplote.
EFIKASNA SNAGA HLADENJA
Tri bakarne toplotne cevi sa direktnim kontaktom efikasno prenose toplotu za optimalnu disipaciju kroz toranj hladnjaka. 92 mm PVM ventilator daje uravnotežen protok vazduha za performanse i tišinu.
Aplikacija za Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155
AMD: AM5/AM4
Dimenzije proizvoda: 119×77×129 mm(D׊×V)
Dimenzije hladnjaka: 94×57×129 mm(D׊×V)
Neto težina: 350 g
Toplotne cevi: 6 mm×3 kom.
Dimenzije ventilatora: 92×92×25 mm(D׊) ×H)
Brzina ventilatora: 500~3050 RPM±10%
Protok vazduha ventilatora: 36,75 CFMF
Pritisak vazduha ventilatora: 2,89 mmAq
Buka: 30,5 dB(A)
Konektor ventilatora: 4-pinski
PVM Tip lezaja: Hidro Bearing
Nazivni napon: 12 VDC
Nazivna struja: 0,13 A
Potrošnja energije: 1,56W